Sveikas sugrizes Erne pasakyciau taip, po maco su Fogniniu.Pagaliau isbarstes begale tasku vel kimba i darba.Po kiekvieno gero epizodo kumscio suspaudimas rodo puiku latvio uzsivedyma, ko kituose macuose nebudavo.Pacituodamas teniso experto zodzius noreciau dar keleta zodziu pasakyti apie latvi \"Retai matome si vyruka sugryztanti is pirmo pralaimeto seto\" Sendiena su italu sugrizo ir demonstruodamas labai brandu zaidyma, jokiu aistru proverziu ne karto nenumesta rakete kazkas naujo Gulbio zaidyme.
Apie Istomina kaip ir nieko negaleciau pasakyti nieko gero, si sezona nieko gero nenuveikta.Uzbekas tikrai nera molio zaidejas tai puikiai atspindi ir jo rezultatai.
Na latvis,kad ir jaunesnis dvejais metais daug daugiau nuveikes teniso kortuose.Jei ne Ernes vidines problemos jau senai ji matytume top 20 tuo net neabejoju.Taigi esu rytoj uztikrintas Gulbiorio pergale. SU RAZGONU ERNE!!
- Balsų: 0
2. Istomin ir ant clay tikrai gerai zaidzia,puikiai juda aikstej,smugiai tikslus.
3. Jei kam idomi mano nuomone, tai cia tik over.