Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/05/18 01:04 bet title Gulbis win (Gulbis win) @-139 8/10
 

Sveikas sugrizes Erne pasakyciau taip, po maco su Fogniniu.Pagaliau isbarstes begale tasku vel kimba i darba.Po kiekvieno gero epizodo kumscio suspaudimas rodo puiku latvio uzsivedyma, ko kituose macuose nebudavo.Pacituodamas teniso experto zodzius noreciau dar keleta zodziu pasakyti apie latvi \"Retai matome si vyruka sugryztanti is pirmo pralaimeto seto\" Sendiena su italu sugrizo ir demonstruodamas labai brandu zaidyma, jokiu aistru proverziu ne karto nenumesta rakete kazkas naujo Gulbio zaidyme.
Apie Istomina kaip ir nieko negaleciau pasakyti nieko gero, si sezona nieko gero nenuveikta.Uzbekas tikrai nera molio zaidejas tai puikiai atspindi ir jo rezultatai.
Na latvis,kad ir jaunesnis dvejais metais daug daugiau nuveikes teniso kortuose.Jei ne Ernes vidines problemos jau senai ji matytume top 20 tuo net neabejoju.Taigi esu rytoj uztikrintas Gulbiorio pergale. SU RAZGONU ERNE!!

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

LukasPodolski

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -53.92
  • ROI -4.13%
  • W% 54.72%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 161
  • Unitų atspėta: 1268.08
  • W-L-T : 87-72-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.21
  • Unitų spėta: 1322.00
  • Vid. koeficientas: -104
 

Unitų pokytis

-40-46-52-58-64-702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (51)

  • Kaip matau susimoviau 😄
  • Speju vienas is retesniu atveju, kai varzovas paemes antra seta, trecia nuleidzia, nors ko noret ten per stebukla jis ta antra islose... bet visi laimingi bus manau 😁)
  • Ima gulbe 😁
  • Veri nais.
  • Jau pats radau 😁
  • Daug hebryte macu teniso ziurit man su tuo tenisu tai nelabai tik NHL as pasikaustes juodai pliusas siais metais nerealus kadangi sezonas tuoj baigsis tai tenka kitos sporto sakos jieskot o tenise tai as Zalias 😔
  • Gal kas zino kaip suzaide Monfils Gael-Chardy Jeremy😟?
  • Jau uzmesta 😁 nu uz tenisa as tik ant live metu na buvo isimtis kai isanksto uz Djoko Pries Nadaly uzmeciau nes 2.8 kofas tiesiog sauke kad Uzmesciau uz ta Antzmogy kitaip jo nepavadinsi 😁
  • Velniai zino, geriau nelyst i ta live manau 😁
  • Tai kaip manot kas jims sita maca? Kazkaip galvoju ant live uzmest uz Istomin
  • Kur paziuret galima?
  • Nu napik, vos sirdis neiskrito, siandienai gana 😁)
  • Dziaugites del overio. laukiam pergales
  • Tai sveikinu kas statet overi😁
  • 22.5
  • O koks overis sito maco?
  • Nebus to overio. safailins uzbekas servuojant setui
  • Bet po overio gulbis paims😁
  • Aisku kad bus, cia nuteikt gulbino gerbejus bandau 😄
  • Jei sakiau kad bus overis tai ir bus😄😄
  • Gaila, nes ferrerio underis tam paciam tapete, bet isgyvensiu manau 😉
  • Nebus overio, gulbinas padarys per du setus
  • Nu gulbinai, kas gi cia dabar?
  • Ydomiai
  • Istominas kazkaip be uzsivedimo zaidzia tik servu zaidzia ir tiek
  • Nu nafik negi tik du setai bus
  • Malacius!
  • Kad tik Over butu, busiu labai laimingas, gali ir Gulbinas nelaimet 😁)
  • Pritariu Inception simtu procentu. Kiek kartu jau siais metais visi deget su tuo gulbiu? o cia vienas varzybas laimejo ir vel visi masiskai puola uz ji statyt.... kvaila
  • Ne,jau pradeda istominas zaist
  • O kada siti zais? po Benneteau?
  • Tiem *
  • Imti latwio pergale su tokiu apgailetinu kofu reikia but wisisku beprociu.Gulbis papasakojo apie sawo problemas del kwepawimo,del to jam teko praleisti abu masters turnyrus madride ir romoj,o juk romoje anais metais jis buwo nuejes iki pat pusfinalio. `` Mane weikia netgi wos stipresni wejo gusiai,mano sweikata niekam tikus ir man teko trys dienas wartoti antibiotikus,todel as wisai nesitrenirawau ir tikiuos gausiu `wild card` turnyre Nicoje.Ir jei jau praleido latvis tuos mastersus,kur tikrai geros babkes yra,tai tikrai su jo sweikata dideles problemos ir netikiu,kad po antibiotiku wartojimo jis parodys gera tenisa.Tad tikrai nelysciau i jo macus siame turnyre ir manau siandien latvis jau skris namo.Pasakiau tik sawo nuomuone,nesupykit didieji expertai ,imu +2,5 istomin su 1,95 kof,tad sekmes nelinkesiu time,kas eina snd su gulbiu
  • Istomin GO GO GO
  • A. Bogomolov Jr-R. De Voest o del tu ka gero galit patart, as manau tai 1variantas win
  • Nu bandau overi, plius ferrer underi i ta pati tapeta, 300lt 😁
  • O tikrai galima over bandyt? Stambiai uzmest
  • 😄😄😄
  • Imk tu ta over ir viskas 😄
  • O nice turnyre 2 ane?
  • O tai roland garros ne 3 setai?
  • 😄 nu over manau😄
  • Aš tai visiškai sutinku su Podolskiu šį kartą. Net ir 2:0 turi value
  • Ka tu Tomai su tuo over cia uzsikabinai? Vis over ir over. Kas 2-3 komentarus su tuo over.
  • Bet ir gulbis manau su over gali praeiti
  • Ce tas tavo antras tas punktas \" Istomin ir ant clay tikrai gerai zaidzia,puikiai juda aikstej,smugiai tikslus.\" ce sunku butu rasti kuris ne gerai juda korte 😄
  • Na jo over
  • Maladiec Lordai 😄
  • 1. Prognozuotojas yra didelis latvio gerbejas, tad prognoze parasyta su isankstiniu saliskumu.
    2. Istomin ir ant clay tikrai gerai zaidzia,puikiai juda aikstej,smugiai tikslus.
    3. Jei kam idomi mano nuomone, tai cia tik over.
  • Nebuvo labai ramus gulbis ,bet fogninis prajuokino kai ismete rakete ir spyre i ja😄D
  • Overi dar manau butu galima bandyti