Estai nebera tokie beviltiski kaip buvo pries 2-3 metus, zaidimas rinktines atrodo vis geriau, nematau cia niekaip traiskomu Estu, visgi draugiskos, nelos Markenen +30 minuciu, nebent kova vyktu taskas i taska, tiesiog labai didele fiora duodama cia..
- Balsų: 14
Komentarai (0)