Kagi, visu lauktas Anglijos el clasico. Susitinka du grandai, bus daug veiksmo. Liverpulis, kad ir laimejo paskutines rungtynes pries Wolves, bendram fone neatrodo taip gerai ir pasitikinciai savimi kaip Man U. Tuo tarpu Man U uzgaude gera banga tesia savo pergaliu serija. Laimi visuose frontuose. Komanda atrodo pagaliau susizaidusi, isprendusi savo vidines problemas. Nors atrodytu, kad bus 50-50 game, vis delto manau Man U vel iseis nugaletojais.
- Balsų: 1
Komentarai (0)