Na Falla nera grunteris ir nelabai tikiu, kad cia jis sitam mace daug pakovos. Dalyvavo 3uose challengeriuose ir visunse praeidavo tik 1R. Ir nepasakyciau, kad jis kazkuom yra ypatingas ir turi kazkokiu labai geru rodykliu.
Na o Andujar jau siais metais yrode, kad gali kovoti su tokiais tenisininkais, kaip Robredo, Montanes ar Starace. Rodo tikrai gera ir stabilu zaidima paskutiniu metu. Todel mano manymu su Falla daug problemu netures.
- Balsų: 0
Komentarai (19)