VTB lygos pusfinalis kazanėje, susitinka CSKA ir Azovmashas. Čia patraukė akį man labiausiai Šiškauskas, jam yra duodamas 13 taškų totalas. Šiemet Šiškai sezonas nenusisekė, daug traumų, komandai sezonas irgi nekoks, bet dabar išsigydžius traumas ir kai į komandą atėjo Kazlauskas, šiška atrodo tikrai neblogai, Kazlauskas juo pasitiki, leidžia jam laisvai žaisti, abu lietuviai todėl šiška laisvai supranta trenerio norus, tai atsispindi ir rezultate, balandžio mėnesį kai šiška atsigavo ir įgavo formą įmesta: 20, 17, 12 ,18.
Ir daug taškų imesta ir tada, kai komandai ne visai klijuojasi žaidimas, šiška žaidžia stabiliai, šiandien fora manau turėtų eiti, sekmės
- Balsų: 0
Komentarai (3)