Po pralaimėjimo starte Villa žais savo pirmas sezono rungtynes namie. Po vasaros namų darbų būtų naivu tikėtis dviejų prastų rungtynių iš eilės gerai judančiai komandai. Gerardo vyrai ir Bourthmute kontroliavo žaidimą, tai šiose rungtynėse turėtų lėkti su vėjeliu, nes varžovai vieni prasčiausių lygoj. Tuo pačiu dar pora gynėjų iškrito Evertone, o pulti nėra kam. Imu rizikingesni, nes manau labai sužais namų boostas.
- Balsų: 13
Komentarai (0)