Paemiau pergale smulkiai, dar pabandysiu saugesni varijanta fora.
Nevezis viso sezono metu LKL sutriuskintas buvo vos viena karta, kai buvo gauta nuo Zalgirio 69-104. kitur kovojo, pralosdavo nedideliais skirtumais. Snd vaziuoja i prienus, ir kaip minejau Rudupiui pergale nelabai ir reikalinga. paims pergale - gerai, nepaims, nieko tokio. Nevezis manau kibs i atlapus ir sieks pergales. paskutiniu metu kedainieciai visai padoriai sulosia. Namie kovojo lygiai ir su Zalgiriui ir su Rytu. dabar su Rudupiu irgi tikiu kovos..
sekmes..
- Balsų: 0
Komentarai (2)