Trečios rungtynes .
Galima jau kažkokį vaizdą susidėlioti iš abiejų ekipų ir jo galima tikėtis . Visų pirma rytas laisva krepšinį žaidžia ir išmeta gan daug tritaškių ko pasekoje Lietkabelis turi gaudyti jų snaiperius. Vargsta dėl šito dalyko svečiai , norint uzdengti Ryto snaiperius teks žaisti ties pražangos riba ir čia matau visuose keliniuose abiejų komandų virš 5 prazangu limitą ir for free dovana taškams.
Kas dar labai traukia akį tai jog patys svečiai pakolkas stringa su puolimų ko tikrai neturėtų būti ,nes canakas ne kartą parodė jog komanda gali primesti taškelių. Žaidimas per centrus vienos kitos komandos ne visada atneša tą norima nauda todėl teks svečiams ieškoti kitų opciju. Viena iš jų laisvi ir taiklus tritaškiai .
Vilnius grysta į savo namų arena kur atmosferą tikrai bus nuostabi ,nes bilietus jau pardavė visus. Tai spaudimas dėl kiekvieno švilpuko bus aukštas.
- Balsų: 3
Komentarai (0)