Namai jau krenta galima sakyti iš Serie B lygos ir nematau prasmės kad tūrėtų jie čia duot svečiams kovos...Benevento irgi gavo antausi praėjusiam ture nuo Cosenza klubo kas apsunkino jiems kelią į tiesioginį patekimą Seria A ...todėl manau kad ir minimaliai tūrėtų duoti autsaideriams kovos ir pasiimti 3 taškus kas yra labai svarbu likus 4 turams iki reg.sezono pabaigos
- Balsų: 6
Komentarai (1)