Nu chicago nedaug atsilieka nuo Washingtono ... L.A ant bangos.... norejau imt orleano -9..5 bet ten kur mazi kofai dazniausiai eina pliusines
- Balsų: 2
Nu chicago nedaug atsilieka nuo Washingtono ... L.A ant bangos.... norejau imt orleano -9..5 bet ten kur mazi kofai dazniausiai eina pliusines
Komentarai (0)