Čia renkuosi Ryto pergalę ir vien dėl to, kad vilniečių pergalės atveju praktiškai bus užsitikrinta 1 vieta sezone, o tai reiškia paliekanti pusfinalyje kapotis Lietkabelį su Žalgiriu. Žaidžia visi tiek vienoje tiek kitoje komandoje ir manęs niekas neįtikins kaip komandos žaidė Europos turnyruose, juos galima pamiršti čia kita istorija.
- Balsų: 14
Komentarai (1)