Na visi cia kalba apie nusiteikima, bet visgi cia profesionalai ir tikrai neina i aikstele atiduoti pergales kazkas kazkam. Sudetys pas abi pasikeite lyginant su pusfinaliais. Italai pries Ispanus tikrai nelabai kaip atrode ir iki raudonos korteles, o ir per atrankas zaidimas buvo ne koks, isskyrus su Lietuviais. Belgu nuvertinti negalime, puolime siandien Batshuayi, Carrasco ir Vanaken, ant suolo paliktas De Bruyne. Pas Italus taip pat daug kas paliktas ant suolo arba neregistruotas. Laukiu itemptu varzybu, ivarciu ir tikiu, kad Belgai atsilaikys. Sekmes
- Balsų: 1
Komentarai (0)