Viskas paprasta. Nežais komandos lyderis E.Gordon metantis po 24 taškus į rungtynes. Priežastis - riešo trauma. Clippersai ir taip sunkiai permesdavo 100 taškų, o dabar be lyderio jie tiek nesumes tikrai, kiti žaidėjai neprimes tų 24 taškų, nes Gordon'o pozicijoje keitimo žaidėjo stipraus nėra. Tvirtas underis, sekmės statantiems!
- Balsų: 0
Komentarai (2)