Lithuania cup.nzn ju pajegumo,tik pastebejau keista dalyka,tonis nuo 1.5 per 15min pakele iki 2.1,topsporte orakule isvis nera,bwin duoda tik Siauliai- Ekranas.kiek girdejau Kaunas pusbadziu gyvena,nuo Zalgirio gavo 3-0.speju,kazkas cia nesvaru ir renkuosi Banga win.
- Balsų: 0
Ekranas prieš sezoną deklaravo, kad Lietuvoje norės laimėti viską. Turėtų šiandien nejuokauti, bet nėra niekur su fora statymo. Gal reiks apie O 2,5 pagalvot.