Sveiki.Na ka vel gaunam nebloga kofa uz latvi,si sezona rodo neblogus rezultatus ypac sezono pradzioje paskui sioke toke duobele,bet aplamai viska apemus viskas gerai.Na siauraakis tik du macus laimejas seis metais demontruoja labai apgailetyna forma, nesureiksminu pergales pries Hewita ten australas atrode tragiskai.Tai tiek visi kozeriai Gulbio puseje, jo pergale ir imu.
- Balsų: 0
Komentarai (12)