Blogai, blogai, blogai – taip būtų galima apibūdinti šio sezono „Barcelonos“ žaidimą.
Paskutinis antausis gautas nuo PSG 1:4 tik parodo, kažkur klube nesusiklijuoja tas pergalingo žaidimo planas.
Bet kaip bebūtų, „Barca“ yra „Barca“ ir iš gilių duobių tokios ekipos išsikapsto.
Kritikos lavina užgriuvo ir „Barcos“ žaidėjus ir trenerį R. Koemaną, žaidime nėra tos ugnelės, nors ekipos sudėtis vis dar labai rimta ir konkurencinga visuose frontuose.
Sekmadienį tikiuosi klubo reakcijos. Žaidžiama namuose, po skaudaus smūgio nuo PSG reaguoti tiesiog privaloma, nes niekas kitko ir nesuprastų.
Į Katalonija atvyksta „Cadiz“ ekipa, komanda, kuri nustebino čempionato starte, tačiau dabar yra visiškoje duobėje – keturi pralaimėjimai iš eilės ir balansavimas ties „La Ligos“ praraja.
Daug nesiplėsiu, sekamdienį yra viskas, ko reikia skambiam „Barcos“ sugrįžimui. Motyvacija po svarbių pralaimėjimų šiam sezone, motyvacija, kuri dar leidžia kabintis kovoje dėl nugalėtojų titulo (teoriškai, bet dar galima laimėti „La Liga“), ir neabejotinas kokybės pranašumas prieš „Cadiz“.
„Barca“ neturės puolime Fati, bet komandoje daug ginklų, pralaužti tokios komandos gynybą kaip „Cadiz“.
Palyginimui, prieš „Alaves“, kuri yra panašaus pajėgumo ekipą kaip „Cadiz“, praeitame ture laimėta 5:1.
Kažko panašaus tikiuosi ir šiandien.
- Balsų: 5
Komentarai (0)