Na nematau ce prasmes daug plestis.Delpo grizta i elita ir labai jam reik titulu.velgi pratesia savo grazu zaidyma skuta visus iseiles,pries Gabashvili suzaistas idealus macas nedave Gabasviliui jokiu sansu.
Na Andersonas ateityje gal ir isauks geras zaidejas,taciau dar labai truksta patirties,kas zino jo zaidyma puikiai zino apie ka sneku ,lemiamais garuoja kaip turi but.Tai tiek 2-0 Delpo
- Balsų: 0
Komentarai (2)