Na nesitikejau tokio kofo is buku,bet tikria malonu toki matyti.Na Mannarino jau vis dazniau ir danziau matome Atp turnyruose ir tikrai atrodo neblogai.Nukeliata iki ketvirfinaliu,pusfinaliu.Kova pries Hewita galejo laimet taciau leme patirties stoka,bet manau su laiku ateis.
Argentinietis isvis nesupranta ko ce atvaziavo,kazka ir sugeba nuveikt tai tik ant Clay taciau ir ten krenta pirmuose etapuose.Bande kazka nuveikt ant Hardo krito kaip lapas nuo Swanko.Taigi man ce tik prancuzas.
- Balsų: 0
Komentarai (14)