Osasuna si sezona yra apgailetina atakoje,per 9 varzybas imususi 8 ivarcius,o isvykoje daugiausia lieka be ivarciu ir zymiai pries silpnesnes ekipas nei Barsa. Tad nemanau kad Nou Campe jie galetu pasiekti ivarti ypac kai barca bus l.koncentruota nes tikrai uzimama vieta netenkina sezono lukesciu.Sekmes
- Balsų: 2
Komentarai (0)