Austrijos antras divizionas ir vienas stipriausių komandų, kurios tikslas grįžti į Bundeliga, „Liefering“ prieš vienus čempionato autsaiderius „Amstetten“.
Labai nesiplėsiu – skirtingos ekipos, skirtingos formos ir pajėgumai.
Šeimininkai – su rimta sudėtimi, tikslu į Bundesliga, tą rodo ir žaidimas. Buvo kiek praradusi formelę, bet db vėl ant bangos – trys pergalės paeiliui (2:0, 1:0, 3:1).
Džiugina ir komandos gynyba, per 8 mačus praleisti vos 5 įvarčiai. Tačiau šiandien ne apie tai – remsiuos kitu parametru – kiaura kaip rėčiu „Amstetten“ gynyba.
Ekipa per tuos pačius 8 mačus praleido jau 19 įvarčių, tiesa įmušusi 13. Susidaro įspūdis, kad nors ir autsaiderių grupėje rikiuojasi, tačiau baimės jausmo neturi ir stačia galva neria į puolimą, o tuo pačiu apnuogina savo gynybą.
Dar vienas rodiklis kuris krenta į akis – „Liefering“ viena geriausių namų ekipų, tuo tarpu „Amstetten“ yra prasčiausiai svečiuose žaidžianti komanda.
„Liefering“ tik ir lauks tokių galimybių – gera ir disciplinuota komanda turėtų bausti svečius ir tą daryti ne kartą.
Tikiu, kad ir svečiai gali įmušti, nes atakuoti mėgsta, tačiau gynyboje tikrai neatsilaikys.
Prognozė – 3:1, 4:1 „Liefering“ naudai.
- Balsų: 7
Komentarai (1)