Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2020/10/16 13:37 Khimki M. (+17.50) @-118 10/10
 

Baskam nelabai čia motyvacijos triuškinti varžovus, kai poryt mačas su Barca. Manau mėgins daryti treniruotės pobūdžio varžybas, kur visi pasižais.

  • Balsų: 15
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

TaTa13

Padėkų: 13

Sekėjų: 22

  • Unitai 80.85
  • ROI 10.11%
  • W% 52.13%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 98
  • Unitų atspėta: 920.85
  • W-L-T : 49-45-4
  • Vid. unitų skaičius: 8.57
  • Unitų spėta: 840.00
  • Vid. koeficientas: 132.5
 

Unitų pokytis

10094888276702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (4)

  • TaTa13 Ginčytis šitose runtynėse nėra prasmės. Galima "n" terorijų išsivedžioti, kaip kas mąsto. Manau svarbiausia Baskams pasiimti tašką čia ir stengtis kažką nuveikti mače su Barcelona, kurie dvigubos savaitės metu turėjo pratęsimą, neturi Mirotič ir panašu, kad neteko Abrines. Pagal aplinkybes, nematau tikslo baskams dusinti savo žaidėjų ir rizikuoti nuovargiu ir sumažėjusiais šansai pakovoti poryt.
    O priciom cia dusinimas ir aukstas tempas?😄 baskai turi 12 zaideju kurie rotuotis gali zaisdami po 20 min ir sekmingai nunest rusus
  • pacanas33 Taip teisingas teiginys kaip ir real is grros fusios suzaide ir nelaimejo ant 30, bet cia yra kabliuku, pirmas dalykas ten visi paschimki lose 34min, pries diena, baskai nelose sia savaite. Antras dalykas visi krove uz real minusines ir visi gavo pliuha nuo buku, todel dbr atsargiai deda arba va priesingai,paskui chimki svaigsta per daug, kad laimet cia gali, o kitas dalykas nepamenukaip ten ivanociu chimky atleido irgi ten greitai tai toks kabliukas gali but kad spaus savo zaidejus suvaryt tuos chimky nes jeigu laikytu auksta tempa tai cia minus 20 maziausiai chimky nes tiesiog nebus jegu pas zmones o tie rusai kai kurie tai lkl lygio geriausiu atveju
    Ginčytis šitose runtynėse nėra prasmės. Galima "n" terorijų išsivedžioti, kaip kas mąsto. Manau svarbiausia Baskams pasiimti tašką čia ir stengtis kažką nuveikti mače su Barcelona, kurie dvigubos savaitės metu turėjo pratęsimą, neturi Mirotič ir panašu, kad neteko Abrines. Pagal aplinkybes, nematau tikslo baskams dusinti savo žaidėjų ir rizikuoti nuovargiu ir sumažėjusiais šansai pakovoti poryt.
  • Ir dar Monia 37 metai ir Jerebko 33 metai, garantuoju antroje puseje maco jau beveik isvis neapsigins jie. Taip, kad mano nuomone cia basku win 17-25tsk
  • Taip teisingas teiginys kaip ir real is grros fusios suzaide ir nelaimejo ant 30, bet cia yra kabliuku, pirmas dalykas ten visi paschimki lose 34min, pries diena, baskai nelose sia savaite. Antras dalykas visi krove uz real minusines ir visi gavo pliuha nuo buku, todel dbr atsargiai deda arba va priesingai,paskui chimki svaigsta per daug, kad laimet cia gali, o kitas dalykas nepamenukaip ten ivanociu chimky atleido irgi ten greitai tai toks kabliukas gali but kad spaus savo zaidejus suvaryt tuos chimky nes jeigu laikytu auksta tempa tai cia minus 20 maziausiai chimky nes tiesiog nebus jegu pas zmones o tie rusai kai kurie tai lkl lygio geriausiu atveju