Diego jau yra nesenai nugalejes Nadali,nematau reikalo,kodel neturetu ir siandiena duot kovos .Ralius laiko gerai ,kas nadali privercia irgi daryti klysti. Vienintelis minusas , kad Diego turejo sunku maca pries Thiem,bet tikekimes fora atlaikys
- Balsų: 6
Komentarai (0)