Nors Eurolygos turas prasidejo gan daugumoje varzybu nerezultatyviai,manau tai bus isimtis.Abi komandosjau yra isizaide tiek taureje tiek Ispanijos cempionate,todel zymiai maziau tech.broko.Pirmuose trijuose turuose tik viena karta Baskonia pelne 76(pries Valencia)o kitos varzybos pasizymejo siu komandu rezultatyvumu.Neturiu prielaidu kad cia siandien kas keistusi ir imtu akcentuoti gynyba.tad tikiuosi rezultatyvaus eilinio maco is abieju komandu.Sekmes kas su manimi
- Balsų: 22
Komentarai (0)