Nelabai vakar sekėsi spėlioti, bandom snd atsigriebti. Novi Sad komanda yra 2 Pasaulyje, bet kol kas Vengrijoj pirmi 2 etapai buvo nesėkmingi. Pirmam etape krito pusfinalyje prieš pagrindinius varžovus Liman, antram etape vėl pusfinalis ne praeitas, suklupo prieš kitus serbus. Taigi paskutinis šansas pasiimti bent jau 3 etapą ir tikiu, kad ji gali laimėti. Ketvirtfinalyje laukia Harlem vyrukai, komanda irgi nebloga, bet jų žaidimas manęs neįtikina, puolime gali pasiausti dėl savo atletiskumo, bet gynyba skystoka, Jones vos 178cm, todėl per jį dažnai varžovai stengiasi centruoti. Vakar prieš Šakių komandą truko jiems jau energijos, atrodo motyvacija irgi ne per didžiausia.Einu snd su serbais, manau jie laimės ir fora permuš.
- Balsų: 2
Komentarai (0)