Imu Pepsi Caserta +11.5 fora,manau yra tikrai per didele!Komandos yra vienodo lygio,abi turi neblogu zaideju tiek po kasiu tiek prie tritaskio linijos.Praeitam ture,vos isnese siknta Italai,nu bet vis del to laimejo,rungtynes buvo taskas i taska,tik paskutinem minutem sprendesi laimetojas.Abejose salyse vyko taures rungtynes,klubai tikrai pailsejo,turejo laiako pasiruosti sendienos varzyboi.Taip Ispanai namie,visada yra sitprus,bet pepsi nera namu komanda,jie gal net gi labiau isvyku komanda,tai rodo ir rezultatai.Rungtynes tikrai turetu but atkaklios,nematau nei vienos,komandos,kuri galetu isversti max iki 10tasku.
- Balsų: 0
Priekiai tikrai vienodi