Partizanas , nors ir pateko i Top16 etapa , taciau gero ispudzio tikrai nepalieka , isvykose pralaimima tikrai beviltiskai , o ir namuose ne visada pavyksta primesti savaji zaidima , ko pasekoje , varzovai turi sansu uzsikabinti. Olimpija sioje sezono stadijoje mano galva psichologiskai yra sustiprejusi tiek , kiek komandos sustipreja sezonui einant i pabaiga , nes tiek itemptu pabaigu tikriausiai nezaide niekas , todel ir sveciu arenos siai komandai didelio komplekso tikrai nesudaro. Manau laukia tikrai itemptas musis , nes sveciai atvyksta i serbiska pragara , kas mano galva jegas praktiskai islygina , nes siuo metu mano galva sveciai is Slovenijos yra aukstesniame lygyje nei zaidimo neatrandantys Partizan. Fora didele su ganetinai padoriu kofu , todel bandau.
- Balsų: 0
Komentarai (5)