Barca manau,jauti griebs uz ragu jau pirmom,minutem,ir neleis macabiui isizaist.-3 tikrai nera daug,manau jau pirmam keliny,bus daug maz viskas aisk su fora.Bus uzsivede ir motyvuoti labai stipriai.Namu sienos turetu padeti.Nemanu kad sofoklis su macvanu draskys Barcos ginyba,po kase.Kaip yra tokie zaidejai ,kaip Ndonf,vazges,lorbek,perovic,moris.
- Balsų: 0
Komentarai (3)