Aprasymai jau yra pas kitus, tad nesikartosim. Statome uz tai kad
imus abi komandos.Sekmes statantiems 8)
- Balsų: 0
Aprasymai jau yra pas kitus, tad nesikartosim. Statome uz tai kad
imus abi komandos.Sekmes statantiems 8)
Komentarai (1)