Sveiki,kad ir kofas ne kazka,bet manau eis su vejeliu.Kitas lygis kita forma sakyciau taip.Vokieciui atvaziuoja pilnai motyvuotas reikia ginti taskus,o pirma raunda persokt jis tikrai praeis nes susitiks su gruntininku Berloku.Tiesiog ne ta danga,kad jis ce kazka nuveiktu.Taigi statau uz daugiau meistriskumo turinti zaideja kuriam sis turnyras yra svarbus,bei danga tinka ir patinka.
- Balsų: 0
Komentarai (4)