Budivelnyk butinai reikia pergales, manau po 3 keliniu viskas bus jau aisku liks tik formalumai, todel sakau Siauliai laimes 4 kelinuka, nes Budivelnyk bus jau atsipalaidave nezais visu 100%.
- Balsų: 0
Budivelnyk butinai reikia pergales, manau po 3 keliniu viskas bus jau aisku liks tik formalumai, todel sakau Siauliai laimes 4 kelinuka, nes Budivelnyk bus jau atsipalaidave nezais visu 100%.
Komentarai (5)