Cia su sita baigtim viskas yra aisku, Begic demonstruoja, kad yra vertas zaisti eurolygoje ir jam tai puikiai sekasi, jau ne pirmas rungtynes is eiles yra naudingiausias savo komandoje, puikiai suzaidzia du pries du. O kas kalba apie sofokli, kad neiveikiamas jis, pamatysit siandien, kaip savo staigumu Begic ji aplenks vienu zingsiu.
Sekmes, kas imat toki statyma 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)