Sveiki prasideda rytoj Eurocup kur Siauliai priima Budicnost, man cia tik sveciu pergale siauliu klubas jau nebetas kur buvo praitais metais labai susilpnejo o budicnost mano akimis siek tiek geresne sudeti surinko, yra vienas lietuvis kadaise zaides uz siaulius G.kadziulis dar puikus puolejas V.Dragicevic, ir cia manau tik sveciu Win koef tikrai vertas demesio.SEKMES.
- Balsų: 0
Siuo atveju as abejoju daugeliu nuomuoniu, nes pirmam ture bukai kaip patys negali grynai viskuo buti informuoti, t.y dometis visomis sporto sakomis, kad nustatyti visur tiksliai koeficientus, tai cia kaip ir visada, kas statytoe turetumet pastebeti, kad nemazai klaidu yra uz Away pergales su pakeltais koeficientais kurie per ~0.30-1.00 turetu buti mazesni. Kalbant ties siuo statymu, sudarant kopeficienta buvo atsizvelga, kad Juodkalnieciu komanda isvykoje si sezona laimejo vos 1 karta, o Siauliai namie pralose vos viena karta kiek zaide, viskas cia logiska, bet zinant kaip atrodo dabartiniai siauliai, tai cia value paimti svecius.
2010-11-15 16:02
krepsinis.net/g-kadziuli...mejo-zagrebe-157435.html
as no bet. go go siauliai
antram
2010-11-15 15:58
dedam 1000 uz buducnost. ryt neabejoju bus galima rast siaulius su 2.3. easy maney.
Sakai ka galvoji ir negalvoji ka sakai. Is kur pas taves, 1000 pinigu? 😁
as no bet. go go siauliai 😁
reik grebt