Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/11/15 14:12 Buducnost (2) @130 10/10
 

Sveiki prasideda rytoj Eurocup kur Siauliai priima Budicnost, man cia tik sveciu pergale siauliu klubas jau nebetas kur buvo praitais metais labai susilpnejo o budicnost mano akimis siek tiek geresne sudeti surinko, yra vienas lietuvis kadaise zaides uz siaulius G.kadziulis dar puikus puolejas V.Dragicevic, ir cia manau tik sveciu Win koef tikrai vertas demesio.SEKMES.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Arte123

Padėkų: 1

Sekėjų: 0

  • Unitai 146.32
  • ROI 36.76%
  • W% 70.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 50
  • Unitų atspėta: 544.32
  • W-L-T : 35-15-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.96
  • Unitų spėta: 398.00
  • Vid. koeficientas: 198.4
 

Unitų pokytis

1601541481421361302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (34)

  • Bet tai kaip bus ziauru jeigu sian siauliai laimes o wisi ant buducnost pastate ir as ju tarpe ;D bus tikrai ziauru
  • Geras tas patikimumas pas tawe! 😁 D kai idedi prognoze po to isemi po pralaimejimo 😁 manau chebra patwirtins (:
  • Gerai padarei
  • Paėmiau Buducnost +5.5 su 1.5 kofu.
  • Ka manot del bendro underiuko?
  • Ne dvi o viena tik iskovo pries aris 93:92
  • Nesvarbu, kaip tie Buduchnost išvykose lošia, jei Šiaulius tokie grandai kaip Venspilis sutriuškino ir vos Liepoją sugebėjo įveikt, tai ką apie juos kalbėt... Praeitą sezoną atrodo Šiaulių svajonių komanda su šitais palyginti buvo, o vos 2 pergales iš 6 Eurocupe iškovojo...
  • Siauliu sudetis tai juokingai atrodo, be Sarakausko ir Gvezdausko nera kam taskus rinkt
  • Siauliu sio savaitgalio varzybos parodo kur jie yra siuo metu...
  • Hoofer - masiniai statymai nera blogi, jeigu tie statymai yra geri, nereikia laikytis kazkokiu prietaru.
    Siuo atveju as abejoju daugeliu nuomuoniu, nes pirmam ture bukai kaip patys negali grynai viskuo buti informuoti, t.y dometis visomis sporto sakomis, kad nustatyti visur tiksliai koeficientus, tai cia kaip ir visada, kas statytoe turetumet pastebeti, kad nemazai klaidu yra uz Away pergales su pakeltais koeficientais kurie per ~0.30-1.00 turetu buti mazesni. Kalbant ties siuo statymu, sudarant kopeficienta buvo atsizvelga, kad Juodkalnieciu komanda isvykoje si sezona laimejo vos 1 karta, o Siauliai namie pralose vos viena karta kiek zaide, viskas cia logiska, bet zinant kaip atrodo dabartiniai siauliai, tai cia value paimti svecius.
  • Komentarus pamaciau pagalvojau vel masine turesim stafke ;/
  • Cia ryt los tik
  • Need live
  • Ar as sakiau kad statau😟 as kaip pvz. snd pastatom 1000. ryt draudziames ir liekam pliuse. kas norejo tas suprato. o po kiek statau tai ne paslaptis. kazkas paminejo 20 lt tai pataike tiesiai i desimtuka. bet tapetu nededu. pas mane singlai. ai kam cia plestis.. ir nesigilinkit kolegos i mano pinigines stori..
  • Tope 2.17 bet jei pratesimas tai ragai ;D
  • Cia jau geras statymas
  • Iš praktikos patikrinta,jog tie,kurie sako "statau 1000lt,,"ir panašiai,dažniausiai pastato max iki 20lt arba tą įvykį įtraukia į tapetą 😁
  • Tai jau tikrai, kad easy MANEY. 😁 😁
  • Antram
    2010-11-15 16:02
    krepsinis.net/g-kadziuli...mejo-zagrebe-157435.html
    as no bet. go go siauliai

    antram
    2010-11-15 15:58
    dedam 1000 uz buducnost. ryt neabejoju bus galima rast siaulius su 2.3. easy maney.



    Sakai ka galvoji ir negalvoji ka sakai. Is kur pas taves, 1000 pinigu? 😁
  • Niggiz skaityt ismok as sneku apie isvykos rungtynes ,o ne namu ,jie tik namuose moka zaist ,isvykose pralaimi beveik visad ir gan uztikrintai
  • Teisingai matas pastebejo, toks kofas del to, kad Buducnost prastai zaidzia isvykose. 😉
  • MiLeRr> Ka cia nusisneki? Adrijos lygoj 4 pergales ir 3 pralaimejimai, neklaidink zmoniu.
  • Atkreipkit demesi i Adrijos lygos komandu zaidima namie ir sveciuose. Namie jie gali nukalt beveik bet ka, isvykoj kai nera palaikymo jie silpni svelniai tariant. Aisku Dragicevic geras zaidejas loses praeita sezona Italijoj, o Kadziulio labai geru nelaikyciau, jis per daug savanaudis, netgi tada kai jam neina.
  • Http://krepsinis.net/g-kadziu...mejo-zagrebe-157435.html
    as no bet. go go siauliai 😁
  • Paziurejau adriatic lygoje tik 1 pergale 1 tasku pries partizana paciam pirmam ture isvykoje iskovota .O visos kitos rungtynes isvykoje budocnost pralaimedavo gan uztikrintai pries tikrai ne pacias stipriausias komandas ,namie tai jie siaulius tikrai sutriuskins ,bet siauliuose jau nebezinau
  • Dedam 1000 uz buducnost. ryt neabejoju bus galima rast siaulius su 2.3. easy maney.
  • Greit kofas krinta
    reik grebt
  • Nenuvertinkite tų Šiaulių taip jau.Taip,sudėtis jau nebe ta,bet visgi nebus ta lengva tokia svečių pergalė.O aš kaip Lietuvos patriotas,tai tikiu Šiauliais.
  • Geras pasirinkimas 😁
  • Jau yra pas Antana 2,3 kofas, nieko sau, gal bukai kazak daugiau zino, nes linijos prasilenkia su bet kokia logika.
  • AS GALVOJAU KAD DUOS BENT 1.4 bet kai pamaciau toki seile varvet pradeja😁
  • Tonybete dar nera tokio statymo...pize
  • Keistokas kofas, cia didesniais favoritais laikyciau Buducnost komanda, nors jie isvykoje ir neatrodo labai gerai, bet zinant Siaulius siame sezone, tai tikrai Buducnost maco favoritai. Reikia imti, nes rytoj kofas bus ryskiai krites manau.
  • Jo pritariu,cia tik Buduchnost pergale.Gal Siauliai ir bandys kabintis ,taciau sudetis to manau neleis padaryt ,kazkaip nera tu tokiu tikru lyderiu pas juos..vieni meta vienose rungtynese kiti kitose, serbu ginyba labai gera .savaitgali berods nukale Cibona namie,tad nuotaikos pas juos bus geros.Cia tik mano nuomone,bet pergale sveciams.