Raptors pergale su tokio koef. manau yra tikrai neblogas pasirinkimas. 1) Del to kad Toronto ekipa zaidzia namie. 2) Pries tai buvusiose varzybose pralaimeta labai gerai atrodanciai GSW ekipai ir gavo gera pamoka, kad nereikia varzovu paleisti rungtyniu pradzioje (neturetu pakartoti sito sianakti) 3. Bobcats tikrai neblizga svelniai tariant. Rezultatas 1-6 (toki pati rezultata turi ir Raptors) 4) Kaciu komanda tarpsezonyje paliko pagrindinis izaidejas R.Felton ir kolkas akivaizdziai matos kad D.J Augustinui sunku pakeist ji. Tiesiog ir zaideju zaidimas jei imtume H2H atrodo Toronto ekipos puseje.
- Balsų: 0
Komentarai (0)