Pirmos eurolygos rungtynes abiejoms komandoms.Zalgiris yra sio maco favoritas. 1.Zalgiris zaidzia namie=15-30 procentu pergales.
2.Zalgiris turi labai daug lygiaverciu zaideju.
3.Zalgiris turi nedurna treneri,ir rodo pakankamai nebloga zaidima(kaip sezono pradziai)
Kodel imu Partizano foro:
1.Partizanas visa laika budavo budavo bedna komanda,bet kazkokiu butu sugeba pasiekti tikrai geru rezultatu.
2.Labai nepatiko Zalgirio trenerio pasakymas ,kad jiems svarbu laimeti varzybas kuo didesniu skirtumu,nuvertindami varzova.(mzd kas laimes ir taip aisku)
3.Partizanas siemet yra super jauna komanda,o jauni serbai neturi ko prarast,visi talentingi ,visi arsus,visi nori pasirodyt,visi gali zaist.Kartais susidaro toks vaidzas kad zalgiris turi net gi per dauk zaideju,nera aiskaus lyderio,nera aiskaus starto penkeko o tas nera gerai.
Sendien laimes speju Zalgiris,taciau manau kad tikrai nelengvai.Manau koja pakis jiems paisomas favoritu vaidmuo,nusiteikimas,noras nenuvilti savu fanu.Taigi manau sendien bus gal itempa kova.Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)