Visi žinome šiuometinę lenko formą...krenta praktiškai pirmuosiuose raunduose. Šio turnyro kvalifikacija praeita ypatingai sunkiai, kovota trijų setų kovose su žaidėjais, kurie nepatenka net į 500-uką...Tuo tarpu amerikietis belekur nežaidžia, ima tik rimčiausius turnyrus ir juose puikiai pasirodo, bent jau ne žemiau savo galimybių ribos. Nemanau, kad Isner'is norės čia vargti ilgoje kovojo.Kokioje dar kovoje, nebus jam čia prieš ka kovoti. Kad ir 6:4 6:4, blogiausias variantas...
- Balsų: 0
Komentarai (0)