Estai vaziuos su mitimi apsiginti , todel laukiu ganetinai enrezultatyviu rungtyniu , nes Serbija taip apt nera ta komanda kuri musa daug ivarciu. Manau , kad koeficientai yra truputi perspausti , todel galima bandyti ir 2.5 under.
- Balsų: 0
Estai vaziuos su mitimi apsiginti , todel laukiu ganetinai enrezultatyviu rungtyniu , nes Serbija taip apt nera ta komanda kuri musa daug ivarciu. Manau , kad koeficientai yra truputi perspausti , todel galima bandyti ir 2.5 under.
Komentarai (2)