Taigi isneriam is CH turnyreliu ir paplaukysim po Daviso cupo gelmes si savaitgali.Kova tarp charazmatiskojo Monfilso ir argentiniecio Nalbandian.Tiesiog remsiuos nesenai vykuseis turnyrais.
Taip prancuzas atsigaves ce pilnai, forma gera.Us opene servas laikomas,tikslus smugiai klaidu nedaug. Zygiavo Gaelis labai uztikrintai taciau uzsoko ant Djokos nu ka padarysi ten prosvaisciu nebuvo, bet aplamai snekant atsigaves viskas gerai.Kitos toks ekspektukas tai namu sienos,visi zinom koks cirkininkas yra reikia jam sou padaryt.Pasikraus is publikos ce tikrai.
Argentinies,na taip rode masteriukuose prosvaiscius savo zaidyme,taciau ka mateme US opene vel duobe 2setukai ten nuleisti neaiskiam veikejui.Isymine pries Verdasco varzybos kaip zinom servo neturi jis,o kai neturi jo turi apzaist varzova,o kaip tu gali apzaist jeigu 54 neisprovokuotos.Zodziu smiges ce Davidas i duobe.TAigi man ce Monfilsiukas daugiau nieko.
O snekant bendrai tai ce Prancuzai zengs toliau tikrai Llodra jeigu atsigavo po traumu tai suraitis i baranka Monaco tikrai.Tai tiek siam kartui.
- Balsų: 0
Venue: Palais des Sports de Gerland, Lyon, France (hard - indoors)
Nu tai butu idomu zinot kaip ten su LLodra bet nieko nezinau