Tikriausiai visi sutiksite kad realas ymus tikrai yvarty ir manau ne viena.ginyba ju bent jau pernai buvo ne kokia, prasileisdavo pirmi yvarty o po to sutriuskindavo savo varzovus.Na o siemet is pirmu dvieju ispanijos lygos varzybu jie dar nera prasileide yvarcio,bet tos komandos nebuvo Ajaxas.Manau kad realas imus yvarty tai cia nera del ko sukt galvos.
Ajaxas tikrai siemet stipri komanda ir sugebes pasipriesinti realui,yvarty mus manau tikrai nes puolimas puikus Ajaxo.
Sita stafke mano manymu puiki ir as jau ja is vakaro pasiemes,manau vienas geriausiu pasirinkimu.😁
as pasiemiau siuos du statymus y viena lapely:
Abi komandos įmuš įvarčius
2611 Real Madrid-Ajax 1.70
14095 -2.5+/Atvidaberg-Djurgardens IF
1.70 kad nepramus 2.5.
manau tikrai puikios stafkes:-)
- Balsų: 0
Komentarai (2)