Vakarykstes rungtynes - 15 tasku. Viena karta metuose ir lazda issauna. Iki tol daugiausia pelne 4. Bet kad Javtokas vakar kazkokiu mistiniu budu pelne taskus, ne gaves kamuoli visiskai laisvas po krepsiu, o pats is zaidimo darydamas verpste.. cia buvo neitiketina. Stebuklai du kartus is eiles nesikartoja. Taip buvo del jo atletiskumo, ir visisko kibaus 1-3 numeriu suvarzymo. Per ji ejo daug kamuoliu tikintis kad jis atmes kamuoli ir panasiai.. jis vakar suzaide virs savo galimybiu ribos. Siandien to pasekme 7 tasku totalas.. Varzovas - patys serbai! Ju susitelkimas po krepsiu komandine kibi gynyba tikrai nepalanku musu centrui , manau siandien gales stabdyti Krstic ir rinktis prazangas plius siandien vel bandysime isnaudoti to ko nebuvo vakar greita puolima ir daug jegu atiduodancia gynyba, o javtokas butent gynybinio pobucio zaidejas, bent jau toks po avarijos tapo. Taigi under
- Balsų: 0
Komentarai (1)