Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/08/20 11:22 bet title over 22.5 (over 22.5) @-143 8/10
 

Kaip kažkam atrodo, kad eilė kristi atėjo A.Murray, taip man atrodo, kad N.Djokovic laukia toks pat likimas. Gal ir nerodo Roddick'as tokio įspūdingo žaidimo, bet gi hardas amerikiečio mėgstamiausia danga, bent jam ten labiausia sekasi žaist. Tad kokia bebūtų jo forma, šituose kortuose jis gali nustebinti. Serbas žaidžia taip kaip ir turėtų, skambių pralaimėjimų labai nematyti, bet jei sutinkamas varžovas iš pirmo 20-uko, prasideda problemas. Kaip kažkas pasakė šitie kortai yra labai greiti, o tokį padavimą turinčiam Amerikiečiui idealesnių sąlygų negali būt. Taip manau, kad Djokovic kris, bet taip pat laukia labai atkakli kova.
Tarpusavy buvo susitikę 6 kartus 4-2 pirmauja Roddickas (3 win streak), visi susitikimai vyko ant hard'o ir iš jų 5 kartai buvo ketvirtfinaly. Taigi istorija kartojasi.
Praktiškai kiekviename tarpusavio mače būdavo tie break'ai, tad over'is turėtų nesunkiai eit 😁

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Bruzhas

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -50.93
  • ROI -22.64%
  • W% 43.33%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 30
  • Unitų atspėta: 174.07
  • W-L-T : 13-17-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.50
  • Unitų spėta: 225.00
  • Vid. koeficientas: -130
 

Unitų pokytis

-40-46-52-58-64-702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (8)

  • Norejau labai paiimti V. Azarenka-M. Bartoli TS-20.5+ bet jauciu nerizikuosiu...
  • Carmelo nu cia ziuresim kaip bus
  • Gali roddickas nespeti atsigauti, vis tik macas vėlai baigėsi, o i kortą eis vel zaisti praėjus tik 16val. Kaip žinia amerikietis prieš tai sirgo lengva mononukleozes forma, o tai liga, kuri sekina žmogų.
  • Man tai baisu ant djokos det butu , kazkaip roddick vakar afigenai sulose
  • Gaila man soderlingo is tikro,gerai vyras zaide 😁 tiesa sakant man patiko ju kova,aisku tikejausi soderlingo pergales
  • Djoka paimsiu. Jau nebemanau, kad Andy toliau eis.
  • Geras variantas, maciau kaip vakar jis zaide, tai su servu neturetu buti daug problemu, pliusine galima drasiai bandyt
  • Kas nebijo rizikos manau ir eprgale galetu paiimti.