Kaip kažkam atrodo, kad eilė kristi atėjo A.Murray, taip man atrodo, kad N.Djokovic laukia toks pat likimas. Gal ir nerodo Roddick'as tokio įspūdingo žaidimo, bet gi hardas amerikiečio mėgstamiausia danga, bent jam ten labiausia sekasi žaist. Tad kokia bebūtų jo forma, šituose kortuose jis gali nustebinti. Serbas žaidžia taip kaip ir turėtų, skambių pralaimėjimų labai nematyti, bet jei sutinkamas varžovas iš pirmo 20-uko, prasideda problemas. Kaip kažkas pasakė šitie kortai yra labai greiti, o tokį padavimą turinčiam Amerikiečiui idealesnių sąlygų negali būt. Taip manau, kad Djokovic kris, bet taip pat laukia labai atkakli kova.
Tarpusavy buvo susitikę 6 kartus 4-2 pirmauja Roddickas (3 win streak), visi susitikimai vyko ant hard'o ir iš jų 5 kartai buvo ketvirtfinaly. Taigi istorija kartojasi.
Praktiškai kiekviename tarpusavio mače būdavo tie break'ai, tad over'is turėtų nesunkiai eit 😁
- Balsų: 0
Komentarai (8)