Jau orioles turi 4pergales is eiles,jiems jau laikas butu ir prakisti..losia tam paciam centriniam divizione,todel namai ar isvyka daug nelems...picheris geresnis pas toronta,manau siand baigsis baltomores serija...
- Balsų: 0
Jau orioles turi 4pergales is eiles,jiems jau laikas butu ir prakisti..losia tam paciam centriniam divizione,todel namai ar isvyka daug nelems...picheris geresnis pas toronta,manau siand baigsis baltomores serija...
Komentarai (0)