Labai stipriai nuvertinama Olandijos riktine, nes jie yra zinokit stupudovi ! jie ims sy maca reiliai sakant per pagrindiny laika. pats uzmesiu tikrai solidna suma. Galiu sakyt kad Olandai tikrai nekontruoliuos to kamuolio bet jie tkrai tures progu ir imus banke i ispanu vartus tuos. kas supranta mane kaip experta pajims sita nadiozna statyma ir uzsidirbs bapkiu.
- Balsų: 0
Komentarai (7)