Na cia biski ir kofo gaudymas,bet ir visai tikiu jog kiniete gali laimeti.Li ant zoles zaidzia tiesiog ispudingai.Turi ir stipru padavima ir gerai zaidzia prie tinklo,nes yra greita,kaip ir daugelis azijieciu.Vakar bukai taip pat galvojo,jog Li nera ryski favorite pries Radwanska,bet pagal zaidimo lygi jos skyresi gan labai,tiesiog lenke neturejo jokiu sansu,kaip ju neturi daugelis jos varzoviu.Birminghame kiniete laimejo turnyra,kuriame iveiktos tikrai stipriai ant zoles zaidziancios tenisininkes:
Li N. - Sharapova M. 7-5, 6-1
Li N. - Rezai A. 6-1, 3-6, 6-3
Li N. - Kanepi K. 6-4, 6-2
Li N. - Kerber A. 4-6, 6-3, 7-5
Li N. - Keothavong A. 6-2, 6-4
.Taigi matome finale nepersunkiausiai iveikta Sharapova,su kuria Serena vakar turejo nemazai vargo,kai po sunkaus tie-breiko laimejo pirma seta.Taip serenos pirmo padavimo gali pavydeti daugelis moteru,kaip ir Li Na antro padavimo.Taciau serenai kiek teko matyti truksta truputi greicio,ka kiniete daro puikiai,technika ivalzdiusios abi gerai.Serena aisku baugina savo padavimais,kurie neretai baigiasi ace,taciau Li greitis gali buti Williams galvos skausmas,o ir padavimus kaip ir minejau turi taip pat neblogus.Ir cia tokiais kofais metantis,manau bukai per daug nuvertina kiniete,kuri siandien tikrai priesinsis is paskutiniu,ka daryti ji puikiai moka.Ant zoles reikia ivertinti visus tenisininkus,ka jau ne karta mums irode,tiek ATP tiek WTA macai.
- Balsų: 0
Komentarai (1)