Tiesiog lb gera statyma sau pamaciau. kofas tinka o jei ir rodicas atiduos viena seta nebus jokiu problemu stafke turetu praeiti. sekmes statantiems
- Balsų: 0
Tiesiog lb gera statyma sau pamaciau. kofas tinka o jei ir rodicas atiduos viena seta nebus jokiu problemu stafke turetu praeiti. sekmes statantiems
Komentarai (0)