Na abi ekipos gan lengvai laimėjo opening susitikimus, realiai kofas yra teisingas, nes ganėtinai daug kabliukų šiame susitikime, tačiau einu su North. Manau North turėjo stipresni pasiruošimą, ką rodo ir visų žaidėjų gerą formą, be to dreamhack lanai yra North stichija... Labai abejoju Furia ateitimi, po Aug nerfo komanda neranda savo žaidimo, nors komanda turi itin daug invidualaus skillo.
Slidus statymas, tad daug investuoti neverta.
- Balsų: 1
Komentarai (0)