Didelis pasisekimas abiem komandų, bet kai jūs esate finale jūs neturite nieko pralaimėti. Mano nuomone Inter, yra daug artimesnis pergalei dėl kelių priežasčių. Inter, turi turbūt geriausią duetą atakoje su greitais žaidėjais, su dideliais įgūdžiais ir partija įvarčių, įmuštų šį sezoną (Milito ir Eto'o). Inter, taip pat turi žaidėjus su didesne patirtimi, taip pat žaidėjus su didesne kokybe. Mano nuomonė yra, jie yra geresni gynyboje, aikštės viduryje ir puolime, ir jie parodė daugiau pastovumo šį sezoną. Žinoma, Ribery nėra namie, geriausiai Bayern žaidėjas, ir tai bus didelė problema Vokietijos pusei finale Santiago Bernabéu Madride. Problema Inter, yra Motta sustabdymas, bet mano nuomone Inter, turi daugiau pasirinkimo Motta pakaitalui negu Bayern Ribery.
Taigi dedu uz Inter Milan,sekmes statantiems!
- Balsų: 0
TAI KODEL GI KOFAS TADA NE 1.01? 😁 )))))))