Cia aisku daug kas sakys kad tai loterija,bet gerai pamascius,kodel gi nepaemus.Kanados puolimas yra tikrai stiprus ir dazniausiai jie nuo pirmo kelinio pradeda imti iniciatyva i savo rankas,sveicarai kiek pastebejau pirmame kelinyje bando kaip sakant ,,apsiuostyti',bet kol jie stengsis perprasti Kanados ledo ritulininkus,turetu prasileisti ivarti,o gal ir ne viena i savo vartus
- Balsų: 0
Komentarai (1)