Na kalbant apie Limoge.tai katasyrofiskai zaidzia.isjunk ju izaideje lyderi ir komanda subyrejus.aisku yra dar kam mest taskus.bet ginyba tai kiaura kas nori tas primeta kiek tik nori tasku.po pergales pries ryta atrode lyg turetu atsigaut komanda.bet ji ikrito i dar gilesne duobe.namai zaidzia banguotai lyg buna ir sulose gerai.kitose vel krenta zaidimas.bent kas dziugina kad europoj ju nusiteikimas kitoks.ir namie turetu susitvarkyt gana ramiai su Limoges komanda.jei nores patekt i kita etapa jiems sendien labai svarbi pergale.ir kuo didesniu skirtumu.
- Balsų: 3
Komentarai (0)