Pirmoji LKL finalo dvikova. Susitinka du Lietuvos grandai. Tai L.Rytas prieš Žalgirį. Pabandysiu pasirinkti ryto pergalę. Neslėpsiu, esu Ryto fanas, bet jų pergalę renkuosi ne dėl to. 😁
Šį sezoną mes matėme jau daug šiu komandų susitikimų. Pabandysiu pasitelkti tik LKL rungtynių baigtimis šį sezoną.
2009-11-21 19:15 "Žalgiris" 67:64 "Lietuvos rytas"
2010-04-03 17:10 "Lietuvos rytas" 90:81 "Žalgiris"
LKL santykis 1-1. Rytas namuose žaidžia daug geriau nei išvykose. Paskutinėse varžybose, per Seb BBL finalą mes matėme rytą gerai žaidžiantį tik 2 kelinius. Sekančius 2 žalgiris sužaidė nuostabiai ir išplėšė triuškinančią pergalę. Žinoma, manau kad žaidimą pakeitė į blogąją pusę nuovargis, kadangi rytas nelabai ką turėjo ant pakeitimo.
Šiandien manau, mes Ryto žaidimą pamatysime geresnį, kadangi jau bus sugrįžė 3 labai svarbūs krepšininkai. Tai M. Bjelica, A. Jomantas ir I. Milosevc.
Žalgiriui negalės padėti tik P. Butkevičius, kuris manau nėra labai svarbus krepšininkas.
Taigi, kaip jau sakiau renkuosi Ryto pergalę ir tikiuosi įdomių ir sunkių ryto varžybų, kurios baigsis jų pergale.
PS: Prieš Žalgirį nieko blogo neturiu tiesiog Rytas labiau patinka, tai jei komentuosite, nepeikit jei kažką blogo pasakiau apie Žalgirį. 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)