Šiandien susitinka dvi mano nuomone panašaus braižo komandos. Ši sezono pradžia parodė jog nei Aston vilai nei Everton komandoms nesiklijuoja žaidimas taip kaip norėtųsi. Everton ekipa per dvejas rungtynes smūgiavo į vartus tikrai ne per daugiausiai, puolimas šlubuoja prieš vidutiniokus tokius kaip Crystal palace ar Watford, o ir sezono pasiruošimo metu įvarčiai nekrito. Ir to priežastis kaip minėjau - puolimas, kuris yra lyginant su praeitais sezonais tikrai prastas. Taip pat dar viena priežastis kodėl renkuosi Everton mažiau smūgių i vartų plotą ta, jog žaidžia išvykoje, o užmetant akį i paskutinius 10 mačų išvykoje buvo pelnyti tik 5 įvarčiai. Žinau jog nederėtų pasikliauti paskutiniomis varžybos, tačiau skaičiai kalba patys už save. Taipogi daug nulinių lygiųjų kas tikrai keistai skamba tokiai komandai kaip Everton. Sėkmės kas kartu bei ačiū, jog perskaitėte šią trumpą analizę.
- Balsų: 3
Komentarai (4)